TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a VOŠ bezpečnosti silniční dopravy Jihlava, s.r.o.
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 19.11.2018
Nepřítomné třídy01234567891011
4.AExkExkExkExkExkExkExkExkExkExkExkExk
Nepřítomní učitelé01234567891011
Bálintová Jana(Absc)--Pr->>>>
Čermák Milan(PedD)------..-----
Hovorková Kateřina(Absc)->>
Kaličiaková Lenka(Nem)Mk..Mk-Nk-
Krummová Jarmila(L)-Mk..--
Neprašová Dagmar(PREZ)--
Skuciusová Renáta(PedD)-..--..-------
Změny v rozvrzích učitelů:
Beneš Zdeněk2. hododpadáINF4.A (SK1)
Čermák Milan0.-11. hod Obecný pedagogický dohled
Dočekalová Jitka1. hodpřesun <<AJ12.VD (SK1)+(2.VD)z 12.11. 1. hod
1. hododpadáAJ12.VD (SK1)zrušeno
2. hodpřesun <<AJ12.VD (SK1)+(2.VD)z 12.11. 2. hod
2. hododpadáAJ12.VD (SK1)zrušeno
3. hodpřesun <<AJ11.VK (Chl)+(1.VD)z 12.11. 3. hod
3. hododpadáAJ11.VD (Chl)zrušeno
4. hodpřesun <<AJ11.VK (Chl)+(1.VD)z 12.11. 4. hod
4. hododpadáAJ11.VD (Chl)zrušeno
5. hodpřesun <<AJ13.VD (SK1)+(3.VD)z 12.11. 5. hod
5. hododpadáAJ13.VD (SK1)zrušeno
6. hodpřesun <<AJ13.VD (SK1)+(3.VD)z 12.11. 6. hod
6. hododpadáAJ13.VD (SK1)zrušeno
Dřevo Jaroslav1. hodsupl. (Bl Absc)KK3.B(3B)za odpadlou
Dvořák Karel1. hodpřesun <<DVD3.VD+(3.VD)z 12.11. 1. hod
1. hododpadáDVD3.VDzrušeno
2. hodpřesun <<DVD3.VD+(3.VD)z 12.11. 2. hod
2. hododpadáDVD3.VDzrušeno
4. hodpřesun <<DVD2.VD+(2.VD)z 12.11. 4. hod
4. hododpadáDVD2.VDzrušeno
5. hodnavíc KRI2.VK (1.K)(2.VD)
6. hodnavíc KRI2.VK (1.K)(2.VD)
Hasoň Dušan1. hodpřesun <<DON1.VD+(1.VD)z 12.11. 1. hod
1. hododpadáDON1.VDzrušeno
2. hodpřesun <<DON1.VD+(1.VD)z 12.11. 2. hod
2. hododpadáDON1.VDzrušeno
3. hodpřesun <<PVZF2.VD+(2.VD)z 12.11. 3. hod
3. hododpadáPVZF2.VDzrušeno
Hovorková Kateřina4. hodpřesun <<ČJL1.A(1A)z 7. hod
Karlíková Monika5. hododpadáDEJ4.A
Křížková Lenka3. hodpřesun <<MAN3.VD+(105)z 12.11. 3. hod
3. hododpadáMAN3.VDzrušeno
4. hodpřesun <<MAN3.VD+(105)z 12.11. 4. hod
4. hododpadáMAN3.VDzrušeno
8. hodpřesun <<ZEK2.VD+(105)z 12.11. 8. hod
8. hododpadáZEK2.VDzrušeno
9. hodpřesun <<ZEK2.VD+(105)z 12.11. 9. hod
9. hododpadáZEK2.VDzrušeno
Mikeš Pavel1. hodspojeno (Kč Nem)NJ23.A (SK1)(3A)
3. hodspojeno (Kč Nem)NJ23.A (SK2)(3A)
4. hodsupl. (Kr L)IZS3.A(3A)přespočetná hod.
Nagy Ladislav5. hodpřesun <<TV4.B(4B)z 7. hod
6. hodzměna TV4.B(4B)
7. hodpřesun >>TV4.Bna 5. hod
Nováková Lucie4. hododpadáMA4.A
5. hodzměna MA2.B (SK2)(2B)
5. hodspojeno (Kč Nem)MA2.B (SK1)(2B)
Prokop Petr3. hodsupl. (Bl Absc)PR4.B(4B)přespočetná hod.
Skuciusová Renáta0.-11. hod Obecný pedagogický dohled
Šimáček Josef5. hodnavíc SEB2.VK (1.S)+(110)do úvazku
5. hodpřesun >>SEB2.VD (2.S)na 12.11. 6. hod
6. hodnavíc SEB2.VD (2.S)+(110)do úvazku
6. hodpřesun >>SEB2.VD (2.S)na 12.11. 5. hod
Tulis Martin5. hodpřesun <<MA4.C(4C)z 7. hod
7. hodpřesun >>MA4.Cna 5. hod
8. hodpřesun <<MA1.VD+(1.VD)z 12.11. 8. hod
8. hododpadáMA1.VDzrušeno
9. hodpřesun <<MA1.VD+(1.VD)z 12.11. 9. hod
9. hododpadáMA1.VDzrušeno
Voda Lubomír5. hodpřesun <<PPK1.VD+(1.VD)z 12.11. 5. hod
5. hododpadáPPK1.VDzrušeno
6. hodpřesun <<PPK1.VD+(1.VD)z 12.11. 6. hod
6. hododpadáPPK1.VDzrušeno
8. hodpřesun <<PPK3.VD+(3.VD)z 12.11. 8. hod
8. hododpadáPPK3.VDzrušeno
9. hodpřesun <<PPK3.VD+(3.VD)z 12.11. 9. hod
9. hododpadáPPK3.VDzrušeno
Zinková Dana3. hododpadáČJL4.A
Kristková Irena1. hodpřesun <<NJ12.VK (Sk2)(216)z 12.11. 1. hod
2. hodpřesun <<NJ12.VK (Sk2)(216)z 12.11. 2. hod
3. hodpřesun <<NJ11.VK (Dív)(216)z 12.11. 3. hod
4. hodpřesun <<NJ11.VK (Dív)(216)z 12.11. 4. hod
5. hodpřesun <<NJ13.VD (SK2)+(216)z 12.11. 5. hod
5. hododpadáNJ13.VD (SK2)zrušeno
6. hodpřesun <<NJ13.VD (SK2)+(216)z 12.11. 6. hod
6. hododpadáNJ13.VD (SK2)zrušeno
Změny v rozvrzích tříd:
1.A4. hodČJL(1A)přesun <<Hovorková Kateřinaz 7. hod
4. hodBIodpadá(Sk)
7. hodČJLpřesun >>na 4. hod
1.VD1. hodDON(1.VD)přesun <<Hasoň Dušanz 12.11. 1. hod
1. hodDONodpadá(Hs)
2. hodDON(1.VD)přesun <<Hasoň Dušanz 12.11. 2. hod
2. hodDONodpadá(Hs)
3. hodAJ1Chl(1.VD)přesun <<Dočekalová Jitkaz 12.11. 3. hod
3. hodAJ1Chlodpadá(Dč)
4. hodAJ1Chl(1.VD)přesun <<Dočekalová Jitkaz 12.11. 4. hod
4. hodAJ1Chlodpadá(Dč)
5. hodPPK(1.VD)přesun <<Voda Lubomírz 12.11. 5. hod
5. hodPPKodpadá(Vd)
6. hodPPK(1.VD)přesun <<Voda Lubomírz 12.11. 6. hod
6. hodPPKodpadá(Vd)
8. hodMA(1.VD)přesun <<Tulis Martinz 12.11. 8. hod
8. hodMAodpadá(Tu)
9. hodMA(1.VD)přesun <<Tulis Martinz 12.11. 9. hod
9. hodMAodpadá(Tu)
1.VK1. hodDON(1.VD)přesun <<Hasoň Dušanz 12.11. 1. hod
2. hodDON(1.VD)přesun <<Hasoň Dušanz 12.11. 2. hod
3. hodAJ1Chl(1.VD)přesun <<Dočekalová Jitkaz 12.11. 3. hod
3. hodNJ1Dív(216)přesun <<Kristková Irenaz 12.11. 3. hod
4. hodAJ1Chl(1.VD)přesun <<Dočekalová Jitkaz 12.11. 4. hod
4. hodNJ1Dív(216)přesun <<Kristková Irenaz 12.11. 4. hod
5. hodPPK(1.VD)přesun <<Voda Lubomírz 12.11. 5. hod
6. hodPPK(1.VD)přesun <<Voda Lubomírz 12.11. 6. hod
8. hodMA(1.VD)přesun <<Tulis Martinz 12.11. 8. hod
9. hodMA(1.VD)přesun <<Tulis Martinz 12.11. 9. hod
2.B5. hodMASK2(2B)změnaNováková Lucie
5. hodMASK1(2B)spojíNováková Lucie(Kč)
2.VD1. hodAJ1SK1(2.VD)přesun <<Dočekalová Jitkaz 12.11. 1. hod
1. hodAJ1SK1odpadá(Dč)
2. hodAJ1SK1(2.VD)přesun <<Dočekalová Jitkaz 12.11. 2. hod
2. hodAJ1SK1odpadá(Dč)
3. hodPVZF(2.VD)přesun <<Hasoň Dušanz 12.11. 3. hod
3. hodPVZFodpadá(Hs)
4. hodDVD(2.VD)přesun <<Dvořák Karelz 12.11. 4. hod
4. hodDVDodpadá(Dv)
5. hodSEB2.S(110)navícŠimáček Josef
5. hodKRI2.K(2.VD)navícDvořák Karel
5. hodKRI2.Kpřesun >>na 12.11. 6. hod
5. hodSEB2.Spřesun >>na 12.11. 6. hod
6. hodKRI2.K(2.VD)navícDvořák Karel
6. hodSEB2.S(110)navícŠimáček Josef
6. hodKRI2.Kpřesun >>na 12.11. 5. hod
6. hodSEB2.Spřesun >>na 12.11. 5. hod
8. hodZEK(105)přesun <<Křížková Lenkaz 12.11. 8. hod
8. hodZEKodpadá(Kř)
9. hodZEK(105)přesun <<Křížková Lenkaz 12.11. 9. hod
9. hodZEKodpadá(Kř)
2.VK1. hodAJ1SK1(2.VD)přesun <<Dočekalová Jitkaz 12.11. 1. hod
1. hodNJ1Sk2(216)přesun <<Kristková Irenaz 12.11. 1. hod
2. hodAJ1SK1(2.VD)přesun <<Dočekalová Jitkaz 12.11. 2. hod
2. hodNJ1Sk2(216)přesun <<Kristková Irenaz 12.11. 2. hod
3. hodPVZF(2.VD)přesun <<Hasoň Dušanz 12.11. 3. hod
4. hodDVD(2.VD)přesun <<Dvořák Karelz 12.11. 4. hod
5. hodKRI1.K(2.VD)navícDvořák Karel
5. hodSEB1.S(110)navícŠimáček Josef
6. hodKRI1.K(2.VD)navícDvořák Karel
6. hodSEB1.S(110)navícŠimáček Josef
8. hodZEK(105)přesun <<Křížková Lenkaz 12.11. 8. hod
9. hodZEK(105)přesun <<Křížková Lenkaz 12.11. 9. hod
3.A1. hodNJ2SK1(3A)spojíMikeš Pavel(Kč)
3. hodNJ2SK2(3A)spojíMikeš Pavel(Kč)
4. hodIZS(3A)suplujeMikeš Pavel(Kr)
3.B1. hodKK(3B)suplujeDřevo Jaroslav(Bl)
3.VD1. hodDVD(3.VD)přesun <<Dvořák Karelz 12.11. 1. hod
1. hodDVDodpadá(Dv)
2. hodDVD(3.VD)přesun <<Dvořák Karelz 12.11. 2. hod
2. hodDVDodpadá(Dv)
3. hodMAN(105)přesun <<Křížková Lenkaz 12.11. 3. hod
3. hodMANodpadá(Kř)
4. hodMAN(105)přesun <<Křížková Lenkaz 12.11. 4. hod
4. hodMANodpadá(Kř)
5. hodAJ1SK1(3.VD)přesun <<Dočekalová Jitkaz 12.11. 5. hod
5. hodNJ1SK2(216)přesun <<Kristková Irenaz 12.11. 5. hod
5. hodAJ1SK1odpadá(Dč)
5. hodNJ1SK2odpadá(Kt)
6. hodAJ1SK1(3.VD)přesun <<Dočekalová Jitkaz 12.11. 6. hod
6. hodNJ1SK2(216)přesun <<Kristková Irenaz 12.11. 6. hod
6. hodAJ1SK1odpadá(Dč)
6. hodNJ1SK2odpadá(Kt)
8. hodPPK(3.VD)přesun <<Voda Lubomírz 12.11. 8. hod
8. hodPPKodpadá(Vd)
9. hodPPK(3.VD)přesun <<Voda Lubomírz 12.11. 9. hod
9. hodPPKodpadá(Vd)
3.VK1. hodDVD(3.VD)přesun <<Dvořák Karelz 12.11. 1. hod
2. hodDVD(3.VD)přesun <<Dvořák Karelz 12.11. 2. hod
3. hodMAN(105)přesun <<Křížková Lenkaz 12.11. 3. hod
4. hodMAN(105)přesun <<Křížková Lenkaz 12.11. 4. hod
5. hodNJ1SK2(216)přesun <<Kristková Irenaz 12.11. 5. hod
5. hodAJ1SK1(3.VD)přesun <<Dočekalová Jitkaz 12.11. 5. hod
6. hodNJ1SK2(216)přesun <<Kristková Irenaz 12.11. 6. hod
6. hodAJ1SK1(3.VD)přesun <<Dočekalová Jitkaz 12.11. 6. hod
8. hodPPK(3.VD)přesun <<Voda Lubomírz 12.11. 8. hod
9. hodPPK(3.VD)přesun <<Voda Lubomírz 12.11. 9. hod
4.A0.-11. hod Exkurze
4.B3. hodPR(4B)suplujeProkop Petr(Bl)
5. hodTV(4B)přesun <<Nagy Ladislavz 7. hod
6. hodTV(4B)změnaNagy Ladislav
7. hodTVpřesun >>na 5. hod
4.C5. hodMA(4C)přesun <<Tulis Martinz 7. hod
5. hodPRodpadá(Kr)
7. hodMApřesun >>na 5. hod